CLEANPEKS PETROL KOZMETİK ve TEM. ÜRÜN. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

ELEKTRONİK TİCARET KANUNU

 

Cleanpeks Petrol Kozmetik ve Tem Ürün. Dış. Tic. Ltd. Şti. olarak, https://www.cleanpex.com.tr/ adresli internet sitemiz üzerinden verilen hizmetler ("Hizmetler”) kapsamında, ziyaretçiler ve kullanıcılardan (“Kullanıcı/lar”, “Siz”) iletişim bilgilerini toplamaktayız.

 

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazate’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında Cleanpeks Petrol Kozmetik ve Tem. Ürün. Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulan ürünler ve hizmetlere ilişkin telefon, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz.

 

Cleanpeks Petrol Kozmetik ve Tem. Ürün. Dış Tic. Ltd. Şti.  ve/veya yetkilendirdiği iş ortakları bu bilgileri ayrıca, aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanabilecektir.

 

Size basılı yayınlar/ yazışmalar göndermek.

Size elektronik posta ve/veya sms ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek.

Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

 

Kabul etmeniz halinde bu onayınız, reddetme hakkınızı kullanıncaya kadar geçerli olacaktır. Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekte göstermeksizin onayınızı geri çekebilir ve bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize, çağı veya info@cleanpex.com.tr eposta adresine iletebilirsiniz.

 

Ek bilgi almak istediğiniz konuda 0216 593 14 20 numaralı iletişim merkezi telefonumuzdan veya info@cleanpex.com.tr  e posta adresinden Cleanpeks Petrol Kozmetik ve Tem Ürün. Dış. Tic. Ltd. Şti.’ye danışabilirsiniz.

Cleanpeks Petrol Kozmetik ve Tem. Ürün. Dış Tic. Ltd. Şti.