ÖNEMLİ DUYURU.

Mobil™ ürünleri, orijinal motor yağları, şanzıman ve dişli yağları için Cleanpex online alışveriş sitesine hoş geldiniz

MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN DİKKAT EDİN.

 

Motor yağı satın alırken dikkat etmeniz gerekenler hakkında önemli bilgilendirme:

 

Şirketimize gelen şikayetler, Mobil yağı yetkili satıcısı olduklarını iddia eden bazı yetkisiz satıcıların online sitelerden ürün satışı yaptıklarını göstermektedir. Yapılan incelemede, bu satılan ürünlerin birçoğunun sahte olduğu ve müşterilerin yanıltıldığı tespit edilmiştir.

 

Mobil oil ürünlerini satın almayı düşünen müşterilere şunu önemle bildirmek isteriz: Mobil oil ürünleri için tek yetkili kurum Cleanpeks Petrol ve Dış Tic. Ltd. Şti'dir.

 

Ayrıca, firmamızın resmi web sitesinden gerekli bilgilere kolayca ulaşabilir, orijinal ürünleri temin edebilir ve pazar yerlerinin linklerine erişebilirsiniz.

 

Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için yukarıdaki duyuru ve uyarıları dikkate almanızı rica ederiz. Aksi halde, yetkisiz kişilerden satın alınan ürünlerin aracınıza büyük zararlar verebileceğini unutmayınız.

 

Saygılarımızla,


Sadece orijinal motor yağı, aracınızın motoru için güvenilir koruma sağlayabilir.

"Ürünlerimizi web üzerinde güvenilir satış noktalarından aldığınıza emin olun."

 • · Mobil™ yağlarını internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz, tıklayın.
 • · E-ticaret platformlarında yetkili satış mağazalarımızın bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Cleanpexamazon logo   hepsiburada logo n11 logo trendyol logo     Aşağıda sıraladığımız bazı unsurlara dikkat etmenizi rica ederiz.

 Ürünün kapağındaki güvenlik mekanizmasına dikkat edin.

 • · Mobil™ ürünün orijinal olduğunu anlayabilmeniz için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta çift kapaklı güvenlik sistemidir.
 • · İç kapak ve dolum hortumu, üstteki halka çekilerek dışarıya doğru çekilir. (1 litrelik ambalajlarda dolum hortumu bulunmamaktadır.)
 • · İlk kapak açıldıktan sonra altından çıkan dolum hortumunun ağzını kapayan güvenlik kapağı elle dışarıya çıkartılır ve kopartılır.

 

 Aldığınız ürünün ambalajını kontrol edin.

 • · Ürünün ön yüzeyinde logo, ürünün adı, bidonun kaç litrelik olduğu, ürünün açıklaması, viskozite sınıfı ve bir QR kodu mutlaka bulunmalıdır. (Etiket üzerindeki QR kod üretim prosesinde kullanılmaktadır, tüketici için herhangi bir bilgilendirme amaçlı değildir.)
 • · Arka tarafında göreceğiniz etikette ambalaj içerisindeki yağa özel spesifikasyonların açıklamalarını ve OEM onaylarını bulabilirsiniz.
 • · Arka tarafta raf ömrü, güvenlik bilgileri ve atık yağ yok etme işlemleriyle ilgili de bilgiler verilmiştir.
 • · Her ürünün arka etiketinde mutlaka bir barkod bulunmalıdır.
 • · Dolum tarihini ve harman numarasını ürün kaplarının  arka yüzünde, etiketin altında görebilirsiniz.
 • · Arka tarafta bulunan etiketin ufak paket tipleri (1, 4, 5, 7L) için çift katlı olduğundan emin olmanız gerekir. Etiketin iç yüzünde dolum yeri ve güvenlikle ilgili bilgileri görebilirsiniz.

 

 Motor yağının görünüşü berrak ve parlaktır.

 • · Yağı, motora koyarken görünüşüne dikkat edin. Mobil motor yağları açık veya koyu renkli olabilir ama görünüşü son derece berrak ve parlaktır, asla bulanık değildir.
 • · Şüphelendiğiniz ürünün üretimi ile ilgili bilgi almak için dolum tarihinin yanındaki bir harf ve 6 rakamdan oluşan (Örn: S123456) ya da iki harf ve 5 rakamdan oluşan (Örn: S1A2345) parti numarası ile Teknik Destek birimimizi +90 216 468 97 96 ve +90 850 390 49 39 nolu telefondan teknik destek servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz veya “Uzman ile görüş” için https://www.mobiloil.com.tr/tr-tr/product-protect-technology linkini tıklayarak teknik destek servisinden  “Uzman ile görüş” sekmesini tıklayarak iletişim formunu doldurup ulaşabilirsiniz.